Dr. Koryagina ve Kehânetleri

Bu aralar hep Rus’lardan gidiyoruz ama bilgi neredeyse oradan öğrenin demiş bilenler.
kory2
Dr. Tatyana Koryagina 2001 yılında Putin’in en yakın ekonomi danışmanlarından biriydi. Şu anda da Rusya’nın önde gelen ekonomistlerinden ve hem ekonomi bakanlığı hem de Rus istihbarat servislerinin danışmanlığını yürüttüğü tahmin ediliyor.
11 Eylül’den 6 hafta sonra ABD’deki Trunews adlı bir radyo istasyonunda aşağıdaki söyleşiyi yapmış. Trunews’den Rick Wiles son olayların ışığında bu söyleşiyi geçen ay tekrar banttan yayınlamış. Aşağıda bu söyleşiyi mp3 formatında indirebileceğiniz link var.(10mb)

Söyleşi yaklaşık bir saat sürüyor ve bugünlerde olanları da düşünürseniz çok çok enteresan noktalara parmak basıyor. Anlattıklarına katılırsınız veya katılmazsınız ama sakin bir zamanda konsantre olup dinleyin.

http://www.trunews.com/Audio/11_20_08_thursday_trunews2.mp3

Bu arada Türkiye’nin parçalanmış haritaları internette uzun zamandır dolaşıyordu. ABD’nin parçalanmış haritaları de piyasaya çıkmaya başladı. Türkiye’nin parçalanmasını bekleyenlerin ömürleri yetmeyecek ama ABD’nin parçalanması çok yakında gerçekleşecek gibi.

usa-splitted

Bu yazı AB, ABD, Medya, Savaşlar, Tarih, Türkiye, Şirketler içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s