Adrian Salbuchi Uyarıyor!!

Etrafıma bakınca yaşadığımız bu son krizin ne kadar yanlış anlaşıldığı ve hafife alındığını hayretle görmekteyim. Yaşadığımız bu olayların ne kadar ciddi olduğunun herkese anlatılması hayati önemdedir.

Salbuchi 1

Arjantinli ekonomist, jeopolitik uzmanı, danışman, parti kurucusu, yazar Adrian Salbuchi ile birkaç ay önce şans eseri internette tanıştık. Sonraki yazışmalarımızda ve konuşmalarımızda hernekadar dünyanın iki ayrı ucunda yaşasak da (Türkiye – Arjantin) problemlerimizin benzerliği, bu problemleri yaratanların aynı gruplar olması enteresan geldi.

Sonra fikirlerimizin ne kadar benzer olduğu ortaya çıktı. Kendisi Youtube’da bir seri video yayınladı. Bu videolarda şu anda yaşadığımız planlanmış krizin sorumluları, nasıl tezgahlandığı, işlerin nereye gittiği konusunda enteresan ve pek duyulmamış görüşler ortaya attı. Aralıklarla da yenilerini ilave ediyor. Yüzbinlerce kişi izledi.

Bu çok enteresan videoları izlemenizi tavsiye ederim. Olan bitenlere daha değişik açıdan bakmanızı sağlayabilecek bu seri herkese çok faydalı olacaktır. Son iki videosunu aşağıya ekledim, geri kalanını youtube linkinden izleyebilirsiniz.

Tüm Videolarının Youtube linki : http://www.youtube.com/user/arsalbuchi

Kendi web-sitesi ise : http://www.asalbuchi.com.ar/

1. Bölüm

2. Bölüm

Bu yazı AB, ABD, Ingiltere, Israil, Salbuchi, Savaşlar, Şirketler içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s